Kontakt

Biuro Bydgoszcz

ul. Poznanska 9/6 85 - 129 Bydgoszcz
Wejście od ul. Grudziądzkiej 18 

tel.: +48 (52) 340 - 94 - 88
fax.: +48 (52) 340 - 94 - 88,
email: biuro@ewajer.pl

Godziny pracy biura
Poniedziałek – Czwartek 8 - 18,
Piątek 7 - 15

Edyta Wajer

Właściciel

tel: +48 (52) 341 19 65 wew. 26
tel kom: +48 696 052 905
e-mail: ewajer@ewajer.pl
e-mail: biuro@ewajer.pl

Jakub Wajer

Oferty i współpraca

tel: +48 (52) 341 19 65 wew. 25
tel kom: +48 604 163 331
e-mail: jwajer@ewajer.pl

Natalia Wajer

Sekretariat i księgowość

tel: +48 (52) 340 94 88 wew. 21
tel kom: +48 608 454 594
e-mail: nwajer@ewajer.pl

Katarzyna Ryzop

Księgowość

tel: +48 (52) 340 94 88 wew. 27
tel kom: +48 604 163 331
e-mail: kryzop@ewajer.pl

Szymon Wajer

Administracja i księgowość

tel: +48 (52) 341 19 65 wew. 28
tel kom: +48 604 163 331
e-mail: szymon@ewajer.pl

Ewa Balcerowska

Kadry i płace

tel: +48 (52) 340 94 88 wew. 23
tel kom: +48 608 454 594
e-mail: ebalcerowska@ewajer.pl

Maria Łukaszewska

Kadry i płace

tel: +48 (52) 340 94 88 wew. 23
tel kom: +48 608 454 594
e-mail: mlukaszewska@ewajer.pl

Małgorzata Wielogórska

Księgowość

tel: +48 (52) 341 19 65 wew. 21
tel kom: +48 608 45 4594
e-mail: mwielogorska@ewajer.pl

Judyta Stróżyńska

Księgowość

tel: +48 (52) 341 19 65 wew. 27
tel kom: +48 604 163 331
e-mail: jstrozynska@ewajer.pl

Agata Grzybowska

Księgowość

tel: +48 (52) 341 19 65 wew. 11
tel kom: +48 604 163 331
e-mail: agrzybowska@ewajer.pl